Personal Leadership

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak to jest odkryć swój potencjał, naturalne talenty i móc żyć, pracować, prowadzić biznes i budować swoje otoczenie tak, aby wszystko szło lżej, lepiej i generowało więcej zadowolenia? 🙂

Dobrze trafiłaś! Nazywam się Katarzyna Jagiełło i zabiorę Cię ze sobą na warsztat, gdzie odkryjesz, jak działać zgodnie ze swoimi naturalnymi talentami.

Możesz być skuteczną menadżerką, właścicielką biznesu, matką czy zapracowaną singielką...

ale jeśli nie pracujesz w zgodzie z naturalnymi talentami, to może pojawić się frustracja i niezadowolenie. Obejrzyj moje wprowadzenie do warsztatu Personal Leadership „Queen In Flow”, aby sprawdzić, czy to szkolenie jest dla Ciebie.

Dlaczego PL QiF?

Chcesz być Liderką? Albo… jeszcze lepszą Liderką? Doszłaś do pewnego miejsca i czujesz, że potrzebujesz magicznie rozpuścić sufit, aby wejść dalej w życiu, firmie, pracy? Zatem potrzebujesz podpowiedzi, wskazówek, inspiracji, taktyk i umiejętności dbania o swoje Flow oraz odkryć, kim jesteś, gdzie i dokąd faktycznie idziesz.

Dlatego dam Ci podczas dwóch dni:

Czego możesz się spodziewać na PL QiF?

Rozwój

Wiedza z najwyższej półki. Poznaj konkretne narzędzia żeby zbudować wspaniałe życie i biznes.

Networking

Tylko Liderki! Dwa dni w gronie właścicielek, prezesek, managerek, które czują w sobie misję.

Transformacja

Żeby wejść wyżej należy zmienić dotychczasowy
sposób myślenia.
Jesteś na to gotowa?

Zabawa

Uczymy się efektywnie kiedy nasz umysł dobrze się bawi i jest zrelaksowany. Dbam o to na warsztacie

PL QiF to niestandardowe podejście
do Liderek Życia i Biznesu

Biznes to nie tylko tabelki i liczby.
Przywództwo to nie tylko nudny slogan.

Konkretne rozwiązania to nie wszystko. Trzeba też umieć "czuć" swoje otoczenie i wchodzić we Flow.

20 lat pracy, 8 lat własnej firmy, mnóstwo błędów...
i certyfikacja Talent Dynamics

Co Ci da uczestnictwo w warsztacie?

Kiedy i gdzie odbywają się warsztaty PL QiF?

Wybrałam dla nas miejsce optymalne, gdzie panuje klasa i styl godny Queen in Flow, a przy tym łatwo dojechać z całej Polski.

* W razie braku możliwości przeprowadzenia szkolenia w trybie stacjonarnym, warsztat odbędzie się online. Dołożymy wszelkich starań aby był odpowiednio dostosowany do potrzeb uczestniczek.

Mentorka, Liderka, Twórczyni

Katarzyna Jagiełło

Ekspertka Personal Leadership,
Strateg, Mentorka Queen in Flow

Certyfikowana trenerka i partnerka globalna Talent Dynamics – systemu szkolenia przywództwa i współpracy zespołu. Członek Entrepreneurs Institute; mentorka, strateg, Creator wg metodologii Talent Dynamics. Założycielka agencji consultingowej Talent Up.

Opracowała autorską metodę My Talent Up służącą do pracy nad sobą i firmą. Łączy ona odkrycie naturalnego talentu z byciem świadomym liderem i budowaniem silnej organizacji.

Metoda składa się z 5 kroków:

1 – kim jesteś
2 – gdzie jesteś i dokąd chcesz dojść
3 – jak to zrobić
4 – zadbaj o zespół
5 – monitoruj postępy i usprawniaj

Na warsztatach Personal Leadership „Queen in Flow” pracujemy nad pierwszym i drugim krokiem.

Katarzyna szkoli, doradza i konsultuje w obszarach talentów, przywództwa osobistego i strategii. Jest nauczycielem Talent Dynamics, a także certyfikuje z metody My Talent Up i Talent Dynamics.

Stworzyła test Twój Naturalny Styl Przywództwa, służący do diagnozowania stylów zarządzania, dostępny na stronie www.styllidera.pl

Jej osobistą misją jest prowadzenie na ścieżce transformacji i wydobywanie z ludzi potencjału, który w nich drzemie.

Świadomie buduje świat, w którym żyją spełnieni ludzie, w pełni wykorzystujący swój potencjał. Wierzy, że pracując z Liderami zmienia świat i tworzy go lepszym dla naszych dzieci. Jest przekonana, że świadomi, stale rozwijający się Liderzy, są tymi, którzy popychają świat w dobrym kierunku. Dlatego swoje życie poświęciła pracy na rzecz rozwoju wspaniałych, ambitnych ludzi, którzy wierzą w lepszą przyszłość, którą zbudujemy razem.

Katarzynie przyświeca hasło „Najlepsze zespoły tworzą ludzie o tych samych wartościach i komplementarnych talentach”. Aktualnie tworzy program dedykowany dla kobiet, aby potrafiły zbalansować swoją energię, użyć swoje naturalne talenty, aby żyć i pracować bez napięć.

Pracowała m.in. z Mahle, Millenium TFI, Generali, Kolumna Park, Soligrano, Lady Business Club, IMARS, WIWN.PL, LOXX, Republiką Róż, H&S i wieloma innymi przedsiębiorstwami z sektora MŚP.

Transforming Tomorrow Together

Zapisz się na warsztaty PL QiF

Bilet Queen

3400 zł

Bilet Royal

3900 zł

Bilet Absolwent*

888 zł

Dotychczasowi Uczestnicy Tak Mówią o PL

Kasiu, dziękuję za warsztat. (...) to co próbujesz uruchamiać w ludziach to moc Jedi 😉 Trochę nadludzka, trochę widowiskowa, ale każdy potwierdzi, że potrzebna.
Marta Piotrowska
Właścicielka 3 restauracji w Poznaniu
Uwielbiam pracować z Kasią i widzę realne efekty tej pracy. Dzięki niej lepiej rozumiem siebie, rozumiem życie, swoje i innych zachowania.
Magdalena Szymańska
Właścicielka zakładów pogrzebowych w Warszawie
Dziękuję wszystkim za niesamowicie wartościowe i motywujące 2 dni. (...) Uczenie się od Was i z Wami pod przewodnictwem Kasi - wow, mega doświadczenie!
Anna Kula
Właścicielka studia reklamy
Personal Leadership pozwolił mi tak rozdzielić zadania, że nasza efektywność wzrosła o 300% i nie pytajcie jak to się dokładnie stało. To po prostu trochę magii jaka wchodzi w twój biznes po tym szkoleniu.
Piotr Łyczba
Właściciel firmy obsługującej imprezy

Na tym warsztacie spotkasz tylko świadome, otwarte na rozwój i wspierające się Liderki QiF,
które odkrywają swój naturalny talent i archetyp.

Tu odkryjesz KIM jesteś, na JAKIM ETAPIE i DOKĄD chcesz dojść na drabinie rozwoju.
Otrzymasz przepis na podniesienie swojego statusu w życiu i biznesie.

Data:

15 - 16 kwietnia 2021

Lokalizacja:

Kolumna Park

Prowadzi:

Katarzyna Jagiełło